• Неодамнешно
Скршени Мостови - ПЛАТНО ИЛИ ПЕЧАТЕЊЕ ЅИД УМЕТНОСТ
zoom_in

Скршени Мостови - ПЛАТНО ИЛИ ПЕЧАТЕЊЕ ЅИД УМЕТНОСТ

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Знаеме дека е предизвик да се најдат уметнички дела уникатни како и вие, па затоа го пребаравме светот за да ја најдеме најинтересната, еклектичната и визуелно стимулирачката уметност што нема да ја најдете на друго место, како и да вклучите некои од класичните омилени Од Мајсторите. Без разлика дали сакате да предизвикате разговор или само да добиете " Леле, Каде Го Добивте тоа?"од вашите гости, знаеме дека сигурно ќе ги најдете вистинските слики за вашиот декор токму овде! Овие отпечатоци не се "трансфери на топлина на платно", туку вистинско инк - џет печатење на giclee на вистинско платно со висок степен на печатење во тешка категорија-не слабата полиестерска сорта што ја наоѓате на џиновските марти и синџири или од некои од нашите онлајн конкуренти за тоа прашање. Ние користиме вистински рамки за носилки со закосено дрво (не честички), архивски мастила направени да траат повеќе од 200 години и" широки спојници со тежок мерач за дополнителна јачина. Горди сме што нудиме гаранција за враќање на парите без прашања, така што вашата одлука за купување може да биде без грижи. Изберете од три варијации : платно подготвено За закачување Галерија На решетки за носилки од 1,5 инчи, или платно испратено само во цевка за монтирање или ликовно печатење на висококвалитетна хартија. До 50% Заштеда На Трошоците За Производство во Споредба со Конкурентите. Се Користат Најквалитетни Материјали, Вклучувајќи 1,5" Вистински Дрвени Носилки. Нема Кавга 100% Гаранција За Враќање На Парите. Ние Нудиме 9 9.95 рамен Превозот На Сите Платно Уметнички Дела Во Рамките На Континентална САД. Верзијата За Завиткување На Галеријата е испружена и подготвена за закачување. Верзиите на платно и хартија доаѓаат навивани во цевка.

Избор на купувачи..