• Неодамнешно
Земајќи Модни Женски Костими За Капење Едноделен Едноделен Костим За Капење Со Плисиран Висечки Врат За Жени Светло Сина XL
zoom_in

Земајќи Модни Женски Костими За Капење Едноделен Едноделен Костим За Капење Со Плисиран Висечки Врат За Жени Светло Сина XL

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : дневно, базен, морски материјал : Полиестер, Најлон должина : редовен стил : секси, модерен пакетот вклучува : 1 комплет swimwear Size USUKEUBust Waist Hip S6103680-85cm/31.50-33.46"65-70cm/25.59-27.56"85-90cm/33.46-35.43"M8123885-90cm/33.46-35.43"70-75cm/27.56-29.53"90-95cm/35.43-37.40"L10144090-96cm/35.43-37.80"75-80cm/29.53-31.50"95-100cm/37.40-39.37"XL12164296-105cm/37.80-41.34"80-85cm/31.50-33.46"100-105cm/39.37-41.34"XXL141844105-110cm/41.34-43.31"85-90cm/33.46-35.43"105-110cm/41.34-43.31" Материјал : Женскиот костим за капење е изработен од мека висококвалитетна ткаенина. Лесен, дише, еластичен и издржлив, удобен за носење. Професионалната технологија за шиење го прави поеластичен и поудобен, брзото сушење осигурува поголема удобност за вашето тело. Дизајн : Умерена покриеност за дното елегантно ги контурира вашите облини, правејќи ве попримамливи, шик и флертувачки. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет, удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Избор на купувачи..