• Неодамнешно
Романтични Цигански Женски Плус Големина Капчиња Трим Шорцеви
zoom_in

Романтични Цигански Женски Плус Големина Капчиња Трим Шорцеви

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опуштено совршенство, Романтичните Шорцеви За Капчиња На Цигани се слатки, лесни за носење и прекрасен додаток на вашата летна гардероба. Врските со ресни и украсите пом-пом додаваат бохо атмосфера што ќе ве натера да се чувствувате жлебно. Спарете ги со маичка и патики и добро сте да одите. Материјал : 100% Вискоза. Грижа : Миење Раце. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'11" и носи големина 1 X. Одговара : Опуштено. Пораст : Висок пораст. Затворање : стил на повлекување; еластичен појас со вратоврска со врвка за влечење. Џебови : два странични џебови. Карактеристики : пом-пом капчиња трим; аловер шема. Женски Плус Големина Капчиња Трим Шорцеви Од Романтични Цигански.

Избор на купувачи..