• Неодамнешно
Нјшнмн Мажи Есенски Зимски Дуксер Со Качулка Машки Дуксер Со Пуловер Со Качулка Во Тешка Категорија
zoom_in

Нјшнмн Мажи Есенски Зимски Дуксер Со Качулка Машки Дуксер Со Пуловер Со Качулка Во Тешка Категорија

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичен качулка за пуловер во тешка категорија што е од суштинско значење во гардеробата на секој човек. Машкиот Пуловер За Боја за Вратоврска во Тешка Категорија Е изработен од памучна/поли мешавина ткаенина која е многу удобна и мека внатре и надвор додека се чувствува издржлива. Добро направено претходно намалено. тежок дуксер со прстен, ќе ве загрее во текот на денот и ноќта. Се одликува со врвка за влечење, џебови од кенгур и плетени манжетни и полите на ребрата. Совршен за секојдневно носење, активно носење, одење на настани и забави или лежење дома. Премиум Материјали и Конструкција : предниот џебен дуксер содржи 20% полиестер и 80% супериорен памук со елегантна и мазна завршница однадвор и топло и меко руно чувство одвнатре. Двојното шиење на краевите на вратот и ракавот помага да се осигурате дека ткаенината не се расплетува, дури и по многу носење и перење. Ткаенина Погодна За вежбање : специјалното плетено плетење на дуксерот со пријатна качулка за влага ја оддалечува потта од вашата кожа, така што ќе се чувствувате помалку испотени кога вежбате. Поради ова, тоа е идеален избор за обука, џогирање, кревање или секојдневна секојдневна употреба. Удобна и Удобна : големата торбичка за кенгур ви дава доволно простор за носење на телефонот, клучевите, паричникот и другите додатоци. Џебовите на овој машки дуксер со пуловер се поврзани за да обезбедат топлина и поголема пристапност. Одбрана Од Лоши Временски Услови : овој дуксер со качулка има качулка за заштита на ушите и лицето од студ, ветер и слаб дожд. Врвката за влечење ја одржува хаубата на место бидејќи го одржува ладниот воздух надвор. Натпревар За Секого : со различна големина и боја, има дуксер што дише буквално за секого. Пуловер Дуксер За Мажи Обичен/Дуксери За Мажи Графички Рапер/Дуксери Со Качулка За Мажи Повлечени.

Избор на купувачи..