• Неодамнешно
Колекцијата за украси на домашни куќи со црно -бела креда текстура ставете капак на неа скрипта типографија платно wallидна уметност
zoom_in

Колекцијата за украси на домашни куќи со црно -бела креда текстура ставете капак на неа скрипта типографија платно wallидна

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи.

Избор на купувачи..