• Неодамнешно
Сохуг Тенок Пуловер Модни Жени Цврст Врв Со Долги Ракави Врат-Врат Обични Врвови За Џемпери
zoom_in

Сохуг Тенок Пуловер Модни Жени Цврст Врв Со Долги Ракави Врат-Врат Обични Врвови За Џемпери

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сохуг Тенок Пуловер Модни Жени Цврст Врв Со Долги Ракави Желка-Врат Обични Врвови за Џемпер 2023стил : Секојдневен Тип На Шема : Должина На Почвата : Редовно Деколте : Должина На Ракавот На Желка : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Тип На Рамо Со Капка : Обична Ткаенина : Мал Материјал За Истегнување : Инструкции За Акрилна Нега : Миење Раце или професионално сушење чистач : Ноа Зимски Желка Боја На Почвата Лабава Џемпер.Совршен и за секојдневни и за облечени прилики. Мека топла и пријателска за кожата.Висок квалитет не барака. Нема снег во зима, секогаш не е доволно enoughетизам, а не романтичен, не паметен enough.No овој тенок одговара џемпери во зима, не може да се водат флексибилно и се чувствуваат убаво на слободата.Носете пар снежни чизми и кожна јакна, вие сте најсветлата ѕвезда оваа зима. Оваа Мода Висок Врат Плетени тимови не пилула; Бојата нема да излезе. Одлично за Секојдневно Секојдневно Носење, Запознавање и Работа, Исто Така Одличен подарок за девојка или сопруга како роденден, Божиќен Подарок. Големина : постојат 4 големини и 14 Бои на располагање, мек и удобен материјал.

Избор на купувачи..