• Неодамнешно
Ланарте Гушка Брои Крос-Бод Комплет
zoom_in

Ланарте Гушка Брои Крос-Бод Комплет

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа мека овца и нејзините мали јагниња прават совршен декор во пролет или стил на земја. Брои крос-бод комплет вклучува бела 27-кт. ткаенина, памучен конец и игла. 14 х 14 " (36 х 36см). Увезени Од Белгија. Ланарте Гушка Брои Крос-Бод Комплет.

Избор на купувачи..