• Неодамнешно
Затемнување на затемнувањето на Caprese Blackout Grommet Top Enthing Curne Curne, индиго сина, 95
zoom_in

Затемнување на затемнувањето на Caprese Blackout Grommet Top Enthing Curne Curne, индиго сина, 95

DEN 302.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пронајдете совршена комбинација на мода и функција со завесите за затемнување на Каперес. Овие прекрасни панели нудат придобивки од затемнување и имаат модерен trellis jacquard со богата текстура и мулти-тонална естетика. Премиум термичката постава му дава на оваа табла богата рака и обезбедува луксузна драпеност. Секој панел мери 52 инчи широк по ваш избор од 63, 84, 95 или 108 инчи долг. Грумите со четкан никел од 1,65 инчи се препорачуваат со 1-инчен шипка за максимално движење. Завесата шипка се продава одделно. 100% полиестер, поставен панел. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус. Продаден како единечен, нареден панел. 1,65 инчи четкани грмушки на никел. Препорачано со шипка од 1 инч. Затемнување. 100% полиестер, машина за перење.

Избор на купувачи..