• Неодамнешно
Viikei Краток Ракав Женски Блузи Женски Кошули Плус Големина Дозвола Маици Блузи Жени Мода Повик Лабава Маица Блузи
zoom_in

Viikei Краток Ракав Женски Блузи Женски Кошули Плус Големина Дозвола Маици Блузи Жени Мода Повик Лабава Маица Блузи

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Мода Рамо Намалување На Лацериран Ракав Маица Шупливи Надвор Повик Блузи Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Модниот дизајн може да ве направи поубави и виталност 4.Овој лесен, блузи е совршен за оние безгрижни денови! Информации за производот : Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневна Декорација : Материјал За нокти : Полиестерски Стил : Секојдневен,Моден Јака : исклучено рамо : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Женски врвови Големина : С Биста : 86см/33,9" Ракав : 40см/15,7" Должина : 80см/31,5" женски Врвови со кратки Ракави. Женски Кошули Плус Големина Дозвола. Маици Врвови Жени. Врвови со кратки Ракави : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Viikei Краток Ракав Женски Блузи Женски Кошули Плус Големина Дозвола Маици Блузи Жените Мода Повик Лабава Маица Блузи.

Избор на купувачи..