• Неодамнешно
Без граници на страната на помладиот јазиче дно костим за капење
zoom_in

Без граници на страната на помладиот јазиче дно костим за капење

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направете прскање ова лето во ова класично бикини за боја на ТИЕ, во кое има меко странично јазиче на колкот. Поклопете го со координативниот врв или со друг костим за капење од колекцијата за мешавини и натпревари без граници. Класично дното на бикини. Меки странични јазичиња.

Избор на купувачи..