• Неодамнешно
Меридијански мебел Малдиви на отворено двор, плоштад бар маса
zoom_in

Меридијански мебел Малдиви на отворено двор, плоштад бар маса

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете ја удобноста на затворениот простор во вашиот отворен простор со оваа маса на плоштад бар на Малдиви на отворено. Оваа прекрасна маса има сива рамка за алуминиум со квалитетна конструкција, така што можете да сметате на неа, асоцирајќи на отворено без да прескокнете ритам. Спарете го со столици на отворено за да се одморат и да се релаксираат под сонцето со дефинитивна привлечност за одморалиште. Меридијански мебел Малдиви на отворено двор, плоштад бар маса.

Избор на купувачи..