• Неодамнешно
Баок додатоци Рачно Изработени Панк Љубов Заклучување Приврзок Јака Ѓердан И Клучна Жена Накит Подарок Ѓердани И Приврзоци Сива
zoom_in

Баок додатоци Рачно Изработени Панк Љубов Заклучување Приврзок Јака Ѓердан И Клучна Жена Накит Подарок Ѓердани И Приврзоци Сива

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рачно изработени Панк Љубов Заклучување Приврзок Јака Ѓердан И Клучна жена накит подароци точка : Користејќи висококвалитетна легура, не е лесна за ' рѓа и оштетувањеврзоците се полираат со светки, а изработката е извонредна.Покажете го вратот таков каков што е.Дизајнот на лесната екстраваганција е низок клуч и не е претеран соодветен како подарок за љубовник или девојка опис : Големина : големина како материјал за прикажување : Боја на легура : Повеќебоенконтинент : 1échlace1 € клуч11111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unnormal0 додатоци. Ѓердани И Приврзоци. Поволните цени и врвниот квалитет се нашите врвни приоритети.

Избор на купувачи..