• Неодамнешно
Бејли Сквиб Спирала Кабел Часовник Пролет 84306-0П За Тојота Корола Хајлендер
zoom_in

Бејли Сквиб Спирала Кабел Часовник Пролет 84306-0П За Тојота Корола Хајлендер

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Squib Спирала Кабел Часовник Пролет 84306-0 P010 За Toyota Corolla Highlander Матрица Такомафеатура : 1 : според оригиналните фабрички спецификации, совршен натпревар за оригиналниот автомобил.2 : Поседувајте различни машини за тестирање за да дизајнирате точен точен параметар за нашите производи.Сите прекинувачи беа тестирани за перформанси.3 : Изработени од висококвалитетен материјал, лесен, против ' рѓа, брз и издржлив.4 : Резервен производ со врвен квалитет.5 : Стабилни перформанси,висока сигурност, погодни за замена на вашиот скршен.Специфики : Состојба : Новоматеријал : Пластикабојка : прикажи како сликипроизводител Број На Дел : 84306-0p010интерханге Дел Број : 525401 525401 Друг Дел Број : CSP6301 /1конектор Пол : Женски Конектор Форма : Правоаголен Терминален Пол : Малетерминална Количина : 7терминален Тип : Сечило И Пинитем Тип : тип на пролетна Опрема на часовникот со воздушни перничиња : Директна Замена : за понтијак вибра 2009-2010за Тојота корола 2009-2013за тојота хајлендер 2010-2012ЗА Тојота Матрикс 2009-2010за Тојота Такома 2005-2013пакетот Вклучува : 1x Часовник Пролет : 1.Ве молиме проверете го описот или користете го пронаоѓачот на проверка на годината/направете/модел и заменете ги броевите на деловите за да ја потврдите компатибилноста пред да ја купите.2.Се препорачува професионална инсталација. Squib Спирала Кабел Часовник Пролет 84306-0 P010 За Toyota Corolla Highlander Матрица Такомафеатура : 1 : според оригиналните фабрички спецификации, совршен натпревар за оригиналниот автомобил.2 : Поседувајте различни машини за тестирање за да дизајнирате точен точен параметар за нашите производи.Сите прекинувачи беа тестирани за перфо.

Избор на купувачи..