• Неодамнешно
Покријте клипови за надземниот покривка на базенот
zoom_in

Покријте клипови за надземниот покривка на базенот

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Клиповите за покривање на базенот се прават дополнителни тешки за суровите зимски услови. Овие клипови лесно ја држат вашата зимска покривка до горната железница на базенот. Клиповите за покривање се важен дел од затворањето на базенот и многу се препорачуваат од сите професионалци во базенот. Користете два клипови за исправено. Покријте клипови за надземниот покривка на базенот : Изградени за да се справат со груби зими. Лесно го прицврстува капакот на горната железница. Користете 2 клипови за исправено.

Избор на купувачи..