• Неодамнешно
Урбана продавница Виножито вратоврска боја ФАУ КУР ПОВЕЕ Перница, 21 „13“ „19“
zoom_in

Урбана продавница Виножито вратоврска боја ФАУ КУР ПОВЕЕ Перница, 21 „13“ „19“

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете мека удобност и стилски допир во секоја просторија во домот со оваа урбана продавница декоративна перница за потпирач за крзно од виножито. Атрактивната и мека ткаенина помага да донесете малку убавина во вашиот декор, додека да се обезбеди совршена перница да се потпреме. Достапно по ваш избор на најразлични цврсти бои за да одговараат на вашиот стил, оваа декоративна перница за потпирачи за грб е совршена големина и ќе даде простор што е совршен допир за завршна обработка. Оваа декоративна урбана продавница Декоративна перница за потпирачи за грб е изработена од мек полиестер што е изграден за да трае и да обезбеди удобност. Оваа декоративна урбана продавница Декоративна перница за потпирачи за грб може да остане свежо со чистење на самото место кога е потребно. Оваа урбана продавница Декоративна перница за потпирачи за грб е идеална за гледање филм, читање книга или дружење со пријателите. Оваа урбана продавница за потпирачи за грб мери 21 „x 13“ „X 19“ за совршена удобност. Додадете ја урбаната продавница за грб во вашиот дом денес или подарете ја оваа прекрасна перница за фрлање на пријател или член на семејство. Одлично за секое столче или спална соба. Големина - 21 "x 13" x 19 ". Мека перница за потпирачи за грб додава удобен декор во секоја просторија. Ткаенина и пополнување содржина : 100% полиестер. Место чисто за најдобра нега.

Избор на купувачи..