• Неодамнешно
Единствени поволни цени за ракав за ракав за ракави за ракави за ракави на јака надолу од суштинска канцеларија кошула
zoom_in

Единствени поволни цени за ракав за ракав за ракави за ракави за ракави на јака надолу од суштинска канцеларија кошула

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Основно копче надолу кошула се карактеризира со кратки ракави со паф, допираат женски и детали на кој било од работните облеки, за додадена талент. Направено од лесна мека памучна ткаенина, ова копче за ракав за ракав надолу надолу со кошулата со јака убаво и ви овозможува да останете удобни целодневни. Спарете ја оваа кошула за работна канцеларија со шорцеви, работни панталони или обични фармерки. Повод : канцеларија, работа, формално носење, итн. 107,6 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - ГРЦИЈА НА ГРАДОТ - Поклоп на половината - Ширина на рамото - вкупна должина - 35 - 29 1/2 13 1/4 25 5/ 8s - 37 - 31 1/2 13 3/4 26м 39 - 33 1/2 - - 14 1/4 26 3/8 L - 42 1/8 36 5/8 15 - 26 3/4xl - 45 1/4 39 3/4 15 5/8 - 27 1 /8 Единствени договори за ракави за ракави за ракави за ракави на ракави, копче за јака надолу од белците од кошулата xs 100% памук. Увезено. Цврста боја. Точка јака. Под. Краток ракав.

Избор на купувачи..