• Неодамнешно
Современи акцент столици со Gewnee, фотелја со златни метални нозе и потпирач за рака, розова
zoom_in

Современи акцент столици со Gewnee, фотелја со златни метални нозе и потпирач за рака, розова

DEN 9119.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добијте модерен изглед кој додава удобност и стил во вашиот дом со фотелјата Gewnee, модерен стил со елегантен дизајн ќе инспирира свеж изглед и ќе донесе утеха во вашиот простор за живеење. Златните метални нозе и мекиот тапацир на кадифето на оваа колекција за седење создаваат стилски изглед кој прифаќа гроздобер талент и модерно живеење. Завршете ја декор за дневна соба со овие опции за шик седење. Современа фотелја : Се одликува со меко седиште на кадифено седиште за удобност, нозе изработени од здрав златен метал за класичен и полиран изглед. Затегнат кадифе : Површината е покриена со Алтај Кадифе. Меко е на допир и не е лесно за пиење. Уште повеќе, ткаенината е отпорна на абење и нема да избледи лесно, така што го издвојува тестот на времето дури и по долго време на употреба . Трајната рамка : Овој стол за акцент е изработен од метални нозе, засилување на шипката за поддршка на дното. На дното на секоја нога на столче има нелизгален душек. Металните нозе ја прават целата соба повеќе луксузна и ја создаваат таа модерна атмосфера во вашиот дом. Подобрување на стабилноста и издржливоста. Пополнувањето на пена со висока густина со мек кадифе обезбедува удобност . стол за удобност за слободно време : оваа фотелја е изработена од висока густина и високо-отровна пена, која може да обезбеди максимална удобност за вас. Теди кратки кадифени честички со честички е мека на допир, отпорен на дамки и обезбојување, да ви дадете удобно седење . Лесно за инсталирање : Инсталацијата е многу лесна. Сè што треба да направите е да ги вметнете потпирачот за рака и потпирачот за грб во основата и да ги ставите нозете заедно. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ . Опции за боја : Бела/розова/кафеава.

Избор на купувачи..