• Неодамнешно
Специјалната Мешавина на џин оз
zoom_in

Специјалната Мешавина на џин оз

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите производи за зачини обезбедуваат удар на вкус со низок натриум и без МСГ. Специјалната Мешавина на џин работи добро за печење тенџере, свински рифови, пилешко, морска храна, стекови и што било друго на скара. Голем Дебел Стомак Специјална Мешавина Добар Ген 8оз.

Избор на купувачи..