• Неодамнешно
Преоден Стил 3 Центар До Центар, Вкупна Должина 3-3 8 Четкан Никел, Хардверска Рачка За Влечење На Кабинетот
zoom_in

Преоден Стил 3 Центар До Центар, Вкупна Должина 3-3 8 Четкан Никел, Хардверска Рачка За Влечење На Кабинетот

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преодни правоаголни рок хардвер повлече. Закосените рабови му даваат дискретен шарм кој е совршен за елегантен декор во кујна или бања. Заврши : Четкан Никел Материјал : Метален Центар До Центар : 76,2 мм (3") Вкупни Димензии На Проекција : 29мм (1-5/32") Вкупни Димензии На Должина : 86мм(3-3/8") Завртка (и) : 8/32 (Вклучено).

Избор на купувачи..