• Неодамнешно
адвиикд Женски Гаќи Женска Волна Долна Облека Женска Долна Облека Беспрекорна Бикини Чипка Долна Облека Половина Грб Покривање Гаќи
zoom_in

адвиикд Женски Гаќи Женска Волна Долна Облека Женска Долна Облека Беспрекорна Бикини Чипка Долна Облека Половина Грб Покривање

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Волна Долна Облека Пакети Женска Долна Облека Беспрекорна Бикини Чипка Долна Облека Половина Грб Покривајќи Гаќички Пол : Жени. Сезона : Цела Сезона. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секси, Каузален ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Гаќичките Од Тантела Главно Се Направени од Чипка, Која Е Лесна и Мека и Нема да Бидат Тесни За Целодневно Носење. Информации за големината : Постојат Четири Големини За Да Изберете : М, Л, XL. Уникатен Дизајн : Гаќичката Од Тантела Има Посебен Дизајн Со Низок Струк, Полн Со Убавина И Мистерија. Мал Лак И Брановиден Дизајн На Чипка Однапред Ве Прават Пошармантни. Повеќенаменски : Гаќичките Од Тантела Може да се Совпаднат со Здолништа, Спортски Костуми и Нема Да Произведуваат Траги од Долна Облека. Движењето Е Флексибилно. Повеќе Бои : 6 Популарни Бои За Вашиот Избор : Црвена, Црна, Сива, Розова, Тон На Кожата, Бела, Темно Сина, Светло Виолетова. Можете Да Го Менувате Секој Ден.

Избор на купувачи..