• Неодамнешно
Инктастичен Среќен Ден На Мајките Гроздобер Цвеќе Подарок Мало Девојче Фустан
zoom_in

Инктастичен Среќен Ден На Мајките Гроздобер Цвеќе Подарок Мало Девојче Фустан

DEN 255.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Денот на мајката е веднаш зад аголот, а Мајка ти заслужува подарок што е убав и стилски како и таа. Среќен Ден На Мајките Гроздобер цвеќиња Фустан За Мали Деца, Со шарено сценарио, е совршен за Вашата Мајка Овој Мај. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро! Фустан За Мали Деца. Inktastic Среќен Мајки Ден Гроздобер Цвеќиња Мало Дете Краток Ракав Фустан Женски Хедер Греј 5/6 T. Покажете на вашата мајка некои љубов и благодарност со овој шарени И гроздобер среќен ден на мајката дизајн. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. подарок семејство срца остава пастел мајка може благодарни девојки.

Избор на купувачи..