• Неодамнешно
Led диоди Режими Соларни Напојува Бакарна Жица Стринг Светла За Отворено Дома Градина Партија Свадба Дрво Божиќ
zoom_in

Led диоди Режими Соларни Напојува Бакарна Жица Стринг Светла За Отворено Дома Градина Партија Свадба Дрво Божиќ

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис на производот. Вивибел соларни самовила светла за топла и волшебна атмосфера. -8 паметни режими, изберете ги вашите омилени режими за различни прилики. - Флексибилен и не се прегрее, лесно можете да изградите различни форми. - Каде што светлата на самовилите, како и соларниот панел се водоотпорни водоотпорни водоотпорни водоотпорни. Не грижете се дали ќе ги користите на дожд. - Идеален за Божиќ, Велигден и други настани и празници. Технички Податоци : . Должина : 72 стапки. - Режими на работа : 8. - Време на полнење : 5-6 часа. - Боја : топла бела/повеќебојна/бела/сина/виолетова. - Лер количина : 5м-50/10м-100/20м-200/30м-300 лер. - Капацитет на батеријата : 800 mah. - Соларен панел напон : 2v. - Работно време : повеќе од 15 часа по целосно наполнето. Користете соларни самовила светла. 1. соберете го соларниот панел и влогот. 2. Вметнете го уделот во земјата или инсталирајте го на ѕидот и проверете дали соларниот панел не е затемнет. 3. Ставете самовилски светла на ѕидот, прозорецот, вратата, подот, таванот, тревата, Елката, оградата, зградата итн. 4. Вклучете го прекинувачот, тогаш тој автоматски ќе се полни преку ден и ќе свети ноќе. Можете исто така да го вклучите во режим на трепкање. 5. 8 режими за вашиот опционален прекинувач : . Притиснете " вклучено / исклучено", ќе трепка случајно од режим 2 во режим 7. Притиснете "режим" за да изберете специфичен режим. Содржина на пакетот : . -1/2x соларни самовила светла. -1/2 х соларен панел. -1/2 х соларна прачка. Оценки : . 1. Тоа е доказ за дожд, но ве молиме не ставајте го во вода. Божиќна Солорна Светлина. Божиќ Самовила Светла. Божиќна декорација светлина.

Избор на купувачи..