• Неодамнешно
iPad iPad 9. - Двојно оригами - сина
zoom_in

iPad iPad 9. - Двојно оригами - сина

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заштита на гребење : Мека внатрешна обвивка обезбедува целосна заштита на екранот.Случајот со двојни оригами на Khomo Khomo го воведува својот најпродаваниот случај за Apple i Pad 9,7 инчи (i Pad 5 -та и 6 -та генерација). Исто така, ви нуди повеќе агли на гледање : преклопете се на удобно гледајте филмови и видеа или ставете го во помал, повеќе ергономски агол за пишување. Направено обичај за : Apple i Pad 9,7 инчи (i Pad 5 -та и 6 -та генерација). Ве покривме. Двојниот случај Khomo му нуди на вашиот Apple i Pad голема заштита од гребнатини, отпечатоци од прсти, прашина, мали влијанија и многу други секојдневни случувања. Повеќе агли : Хоризонтални и вертикални позиции. Лесно е секогаш да се добие вистинскиот поглед.

Избор на купувачи..