• Неодамнешно
Ханкук Динапро На Xtreme Сите Терени LT295 60R 126 123S E Лесен Камион Гуми
zoom_in

Ханкук Динапро На Xtreme Сите Терени LT295 60R 126 123S E Лесен Камион Гуми

DEN 3071.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

HANKOOK Dynapro At2 Xtreme (RF12) LT295/60 R20 126/123 S EOVERVIEWBuilt За употреба на пикапи, лесни камиони, CUVs И Теренци, гумата Hankook Dynapro At2 Xtreme (RF12) има агресивна шема на шарите со мешавина од празнини, рабови на гризење и големи блокови кои помагаат во враќањето на силните влечење Во Предизвикувачки Услови. Додека повеќенасочните жлебови и шипки брзо ја отстрануваат водата за да ја вратат влечната сила на влажни и снежни површини, армираниот труп го прави DYNAPRO At2 Xtreme (RF12) отпорен на пункција за подолг работен век. Силното гумено соединение ја зголемува издржливоста и стабилноста на тротоарот и надвор од патот, а шарата На Динапро АТ2 Xtreme (RF12) има шипки за врзување во блоковите на рамената за да се намали бучавата од патот за тивко, удобно возење. Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Агресивна шема на шарите со празнини и рабови за гризење за силно држење во суви и влажни услови. Засилената двослојна обвивка се спротивставува на исекотини, чипови и пункции за подолг век на траење на шарата. Цврстото гумено соединение ја подобрува издржливоста и стабилноста на и надвор од патот. Врзете шипки во големи блокови на рамената за минимален шум на патот. Три Врвни Планински Снегулки сертифицирани за употреба во умерени до тешки зимски временски услови. Шипките за врзување ги стабилизираат блоковите на шарите за да спречат бучава и да го оптимизираат движењето за поудобно возење. Сложената технологија од следната генерација обезбедува зголемена долговечност и зголемена отпорност на сечење и чипови. Големина : LT295/60 R20. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Избор на купувачи..