• Неодамнешно
Вистинска Замена НА ОЕМ за 1991 Година-Chevrolet C C C Испарувач Јадро За Chevrolet C1500
zoom_in

Вистинска Замена НА ОЕМ за 1991 Година-Chevrolet C C C Испарувач Јадро За Chevrolet C1500

DEN 1231.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

1991-1993 Шевролет Ц1500 А/Ц Испарувач Јадро За Шевролет Ц1500 Ова е Вистински Оем Производ - направен е во истата фабрика од истиот производител кој го произведе оригиналниот дел за вашиот автомобил. Детали за производот : Ое-Еквивалент и директна замена за вклопување. Ова Е Оем Производ. Состојба : Ново Одговара 91 - 93 Шевролет Ц1500 : 1993 Шевролет Ц1500 454 сс 1993 Шевролет Ц1500 - 6 Цил 4,3 Л, 1993 Шевролет Ц1500 - 8 Цил 5,0 Л, 1993 Шевролет Ц1500 - 8 Цил 5,7 Л, 1993 Шевролет Ц1500 - 8 Цил 6,2 Л, 1992 Шевролет Ц1500 454 Сс 1992 Шевролет Ц1500 - 6 Цил 4,3 Л, 1992 Шевролет Ц1500 - 8 Цил 5,0 Л, 1992 Шевролет Ц1500 - 8 Цил 5,7 Л, 1992 Шевролет Ц1500 - 8 Цил 6,2 Л, 1992 Шевролет Ц1500 Вт - 8 Цил 7,4 Л, 1992 Шевролет ц1500 шејен - 8 Цил 7,4 Л, Стандарден Пикап На Кабината, 1992 Шевролет Ц1500 Силверадо - 8 Цил 7,4 Л, Стандарден Пикап На Кабината, 1991 Шевролет Ц1500 454 Сс 1991 Шевролет c1500 Cheyenne - 6 Cyl 4.3 L, 1991 Chevrolet C1500 Scottsdale - 6 cyl 4.3 L, 1991 Chevrolet C1500 Scottsdale - 8 Cyl 6.2 L, 1991 Chevrolet C1500 Cheyenne - 8 Cyl 7.4 L, 1991 Chevrolet C1500 Cheyenne - 8 Цил 7,4 Л, Стандарден Пикап За Кабина, 1991 Шевролет Ц1500 Силверадо - 8 цил 7,4 л, стандарден Пикап За Кабина, Исто Така Одговара На Дел # : Делфи В0133-1602519 Вистинска Замена На Оем За 1991-1993 Шевролет Ц1500 А/Ц Испарувач Јадро За Шевролет Ц1500(454 Сс,шајен,Скотсдејл,Силверадо,Ст).

Избор на купувачи..