• Неодамнешно
Keds Bliss v Slide Sandal
zoom_in

Keds Bliss v Slide Sandal

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Воведување на нашето модерно преземање на квинтесенцијален слајд на базенот : Сандал Блис V. Комплетирајте со надворешни страни на пена како светлина, контурирани стапала со додадена поддршка од лак и лесни ленти за велкро, ќе се најдете себеси за овие лесни сандали со слајд повторно и повторно. Од дремките на хамак до лежењето покрај базенот, тие се од суштинско значење за секој летен летен момент. Keds Bliss v Slide Sandal (Women'sенски).

Избор на купувачи..