• Неодамнешно
Стрипови-Зелениот Фенер-Хал Прстен Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375
zoom_in

Стрипови-Зелениот Фенер-Хал Прстен Ѕид Постер Со Притисни Иглички, 14.725 22.375

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни ДК Стрипови - Зелениот Фенер-Хал Прстен Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни ДК Стрипови - Зелениот Фенер-Хал Прстен Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Избор на купувачи..