• Неодамнешно
Ориз-а-рони говедско месо со големина на семејство со големина на ориз, 10. мл
zoom_in

Ориз-а-рони говедско месо со големина на семејство со големина на ориз, 10. мл

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Придружете се на количката на авантура со вкус низ целиот свет. Од Зести до солени до секој вкусен агол на земјата, Рајс-А-Рони ве носи на возбудливо патување со вкус. Третманот на Сан Франциско. Ист одличен вкус. Големина на семејството. 50% повеќе од редовната големина.

Избор на купувачи..