• Неодамнешно
FCPHome Бисер Коса Додатоци Свадба Лента За Глава Бисер Лента За Глава Принцеза Кристали Кралицата Круни Невестата Свадба Круни Гроздобер Круна Невестата Круна Капа ?
zoom_in

FCPHome Бисер Коса Додатоци Свадба Лента За Глава Бисер Лента За Глава Принцеза Кристали Кралицата Круни Невестата Свадба Круни

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пакет Листа 1 х Круна Карактеристики-Материјал : Легура И кристал гроздобер круна. - Големина : Околу 15, 5х15, 5х8, 7см Накит За Свадбена Коса. - Боја : црвени невестински парчиња коса. - Тоа е исклучително луксузен изглед со совршена изработка црвена лента за глава. - Шик и исклучителен кристал инкрустиран со прекрасна осветленост свадбена круна. - Создадете пријатна и интересна фестивалска атмосфера невестинска глава. - Погоден за фотографија, свадби, косплеј, перформанси итн Свадба Гроздобер Бисери Дијадеми. - Деликатниот дизајн на круната од кристал ве прави да бидете Посебен фокус На Лентата за Глава Од Кристал.Опис на стокитебарокни Невестински Фризури можете лесно да ги облечете и создава инстант зачудувачка наметка.кристална глава совршена декорација за накит за свадба, ви дава незаборавен момент за вашиот живот.бисер Оваа ставка е барокна круна која е направена со материјал.бисерна глава има извонредни детали и изработка, уникатна И карактеристична Лента За глава На Принцезата создадете пријатна и интересна фестивалска атмосфера. Кристал деликатниот дизајн на круната од кристал ве тера да бидете посебен фокус. Невестата глава го користи својот исклучително луксузен изглед со совршена изработка.

Избор на купувачи..