• Неодамнешно
Диско Дива Женски Костим
zoom_in

Диско Дива Женски Костим

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Носете Го Женскиот Диско Дива Костим на вашата следна танцова забава и преземете ја контролата врз сѐ околу вас. Нарачката за облека доаѓа со фустан кој има црно-бели шари на вител кои ќе го привлечат вниманието на сите. Покрај тоа, ќе добиете и соодветна лента за глава за да изгледате уште повеќе флертувачки и забавно, Женски Диско Дива Костим.

Избор на купувачи..