• Неодамнешно
Инктастична Вселенска Ракета Вселенска Астронаут Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица
zoom_in

Инктастична Вселенска Ракета Вселенска Астронаут Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Забавен ракетен брод во ретро стил За љубител На вселената Инктастична Вселенска Ракета Вселенски Астронаут Мало Мало Маица Со Кратки Ракави Унисекс Бела 2т. Вселенска ракетна силуета за иден астронаут или секој што ја сака вселената и астрономијата доаѓа На Маица за Мали Деца. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. брод истражување кариера подарок дете предучилишна детска облека облека hws.

Избор на купувачи..