• Неодамнешно
Димензии глечер 12 24 мат порцелански под и wallидна плочка
zoom_in

Димензии глечер 12 24 мат порцелански под и wallидна плочка

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Порцеланска плочка може да го задржи вашиот дом убав за наредните години. Издржливиот материјал е до голем сообраќај и секојдневно абење и солза. Тоа е прифатлива, отпорна на гребење и вода и лесен за одржување. Порцеланска плочка е достапна во низа обрасци, бои, текстури и завршува што го надополнуваат секој архитектонски стил. Порцеланската плочка на глечерите има изглед на лесен леден бетон, без потребното запечатување и специјална нега. Елегантен, современ и елегантен. Користете ги овие плочки за да создадете убави подови, accentидови на акцент, countertops и туш, када и камин опкружуваат низ домот. Исто така, погодно како подови и за wallидни апликации во комерцијални својства.

Избор на купувачи..