• Неодамнешно
Метален Знак-Семејството Добс-Гроздобер ' Рѓосан Изглед
zoom_in

Метален Знак-Семејството Добс-Гроздобер ' Рѓосан Изглед

DEN 159.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направени целосно во САД од цврст и издржлив алуминиум, нашите индивидуално рачно изработени метални знаци се совршени за кујни, бањи, врати, гаражи, човечки пештери, ѕидови од кабини, задни дворови, области за базени, во затворени простории или на отворено. Симулираното стареење дава ефект на ' рѓосани рабови и изгребана и избледена боја. Тие се водоотпорни и погодни и за внатре и за на отворено. НАПРАВЕНО ВО САД од цврст алуминиум со прекрасен сатен, не-отсјајна завршница и мазни заоблени агли со дупки за монтирање на аголот. Симулирана "' рѓа " за да даде гроздобер ефект на стареење. Надворешен издржлив и водоотпорен.

Избор на купувачи..