• Неодамнешно
Виножито Разбој - Искра Гумена Лента Богатство Бо Издание, 8, Висококвалитетни Гумени Ленти, Клипови И Торбичка За Носење, Оригиналниот Гумен Занает За Деца На Возра
zoom_in

Виножито Разбој - Искра Гумена Лента Богатство Бо Издание, 8, Висококвалитетни Гумени Ленти, Клипови И Торбичка За Носење, Оригиналниот

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Моделот На Гумена Лента Од Гумени Ленти Од Виножито Разбој е совршен занает за да ги држите вашите деца зафатени со часови! Со над 8.000 бендови во овој комплет и 150 клипови, количината на нараквици што вашето дете може да ги направи се бесконечни. Ако вашето дете не може да добие доволно по овој сет, имате среќа! Изданието на кутијата за богатство има 3 други комплети за да ја ослободи имагинацијата на вашето дете. Овие висококвалитетни гумени ленти без латекс со голема еластичност се оригиналните нараквици од гумена лента за прв пат направени од Повеќекратниот Дизајн На Тоти Наградуваниот Чун, креаторот на Разбојот На Виножитото. Се препорачува за возраст од 7 и повеќе години. Искра гумени бенд нараквица правење комплет Од Виножито Разбој. Оригиналниот гумен бенд нараквица занает. Со 8.000 висококвалитетни гумени ленти има бескрајни нараквици за создавање!. 1 од 4 Стилови На Кутии За Богатство, соберете ги сите!. Одличен подарок за возраст од 7 и повеќе години.

Избор на купувачи..